MANTOLAMA

Alo Yetiş Usta
Evim Dekorasyon

Kocaeli'de ve Kocaeli Çevresinde Evleriniz, Ofisleriniz ve İşyerleriniz uygunfiyat ile Dekorasyon Tadilat Yapılır!
Her Türlü Dekorasyon ve Tadilat İşleriniz İçin Bizleri Arayabilirsiniz.
Kocaeli ve İzmit'te mantolama asma tavan firmalar arasında öncü rol üstlenen Evim Dekorasyon, Alo Yetiş Usta adıylada Kocaeli'de mantolama ve uygun fiyatlı kaliteli mantolama dış cephe kaplama hizmetleri vermektedir.

Kocaeli İzmit’te Mantolama ve Dış Cephe Yapımı için doğru adrestesiniz.

Yerküreye karşı sorumluluk hisseden her bireyin kaynakları bilinçli kullanması ve tasarruf etmesi günden güne daha da önemli hale geliyor. Evim Dekorasyon bu hassasiyetle yapılardaki ısı kayıplarını önlemek ve yakıt tasarrufu sağlamak için mantolama ve dış cephe hizmetleri sunuyor.

Mantolama nedir?

Mantolama, ısı kaybına engel olmak amacıyla yapıların dış cephelerinin ısı yalıtım malzemesi ile kaplanması olarak biliniyor. Özetlemek gerekirse ısı izolasyonu şeklinde tanımlamak mümkün.

Mantolamanın avantajları nelerdir?

Yapıların dış cephelerinde sağlanan yalıtım ile ısı köprülerinin oluşmasını engelliyor. Yapılarda zamanla ısı farkından dolayı oluşan çatlak ve hasarı önlüyor. Doğru bir mantolama uygulaması yapılarda ortalama %50 ısı tasarrufu sağlıyor. Böylece yakıt tüketimi azalıyor, enerji boş yere israf edilmiyor, atık gaz salınımı (CO2) azalıyor. Bu sayede çevrenin korunmasına katkıda bulunarak, küresel ısınmaya yönelik olumsuz etkiler azaltılmış oluyor.

Mantolama işleminde uygulama süresi

Mantolama işleminde uygulama süresi, yapıların büyüklüğüne, yüksekliğine ve sayısına göre değişmekle birlikte ortalama süre 1-4 hafta olarak verilebiliyor. Ancak özellikle rüzgarlı hava koşullarında mantolama uygulamasının yapılmaması ve uygun hava koşullarına ertelenmesi tavsiye ediliyor. Mantolama, yapıların ömrünü uzatıyor. Uzun vadeli yakıt tasarrufu ile aile ekonomisine katkı sağlıyor.

Her bakımdan ekonomik

Evim Dekorasyondaki mantolama hizmetleri uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerine ekonomik çözümler sunuyor. Ayrıca bütçelerdeki yakıt masraflarına ayrılan payın küçülmesine yol açarak daha ekonomik bir yaşam konforu oluşturuyor.

Dış cephe hizmetleri

Yapılarda estetik dış görünüm günde güne önem kazanıyor. Bu sebeple birbirinden farklı dış cephe hizmetleri talep görüyor. Evim Dekorasyon tarafından müşterilere sunulan diğer dış cephe hizmetleri arasında, ahşap dış cephe kaplamaları, prekast dış cephe kaplamaları, alüminyum kompozit panel dış cephe kaplamaları, doğal taş dış cephe kaplamaları, siding dış cephe kaplamaları da yer alıyor. Diğerlerine göre daha hafif olan ahşap dış cephe kaplamaları yapılara doğal bir görünüm verirken, estetiğiyle çevresine güzellik katıyor. Prekast dış cephe kaplamaları, uzun süre dayanıklılık özelliği olan, su, nem, ısı ve ses yalıtım olanaklarıyla çoklu avantaj sunan bir beton kaplama uygulamasıdır.

Alüminyum kompozit panel dış cephe kaplaması, daha çok modern mimari binalarda tercih ediliyor. Bakımı ve temizliği kolay olan bu uygulama iç cephelerde de kullanılabiliyor.

Doğal taş dış cephe kaplamaları, dış darbelere ve aşınmalara maruz kalan yapılar için tercih ediliyor.

Siding dış cephe kaplamaları,

Isı ve suya dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenen ve onarım gerektirmeyen pratik bir uygulama olduğu için talep ediliyor.

Evim Dekorasyon, profesyonel ekibiyle mantolama ve dış cephe hizmetlerinde estetik ve ekonomik çözümler sunuyor. Daha ayrıntılı bilgilendirme ve demli çayımız için müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz.

Kocaeli İzmit Duşakabin Firmaları
Kocaeli İzmit Kaliteli ve Uygun Duşakabin
Kocaeli İzmit Duşakabin ve Banyo Tadilatı

ALO YETİŞ USTA - EVİM TADİLAT DEKORASYON

Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi No:49 (İSU YANI)
İzmit-KOCAELİ

T:+90 533 261 19 39

usta@aloyetisusta.com

HEMEN YOL TARİFİ ALIN